2017 Dereceleri

2017 Rollhouse Ankara Open
26 - 29 Ekim - Rollhouse Bilkent Ankara
1.    Gökçe Çınar
2.    Taygun Erkeskin
3.    Adem Güran - Barlas Kontaş

2017 Kulüpler Kupası
İlkadım Bowling Salonu - Samsun

Çift Kadınlar
1.    İBSK: Elhan Sevgi Binici - Gökçe Çınar
2.    ABK: Filiz Er - Duygu Gürkan
3.    TAİ: Deniz Duygu Akbulut - Fatma Sütcü - İBSK: Naile Sancar - Esra Ayış
Çift Erkekler
1.    Gençlerbirliği: Habib Doğan - Fırat Çoşkun
2.    MIY: İbrahim Coci - Oğuz Yılmaz
3.    ABK: Gediz Ege – Cevat Bayram / Antalya Atatürk İÖ: Cezmi Çomak - Kazım Öztürk

Trio Kadınlar
1.    İBSK: Esra Ayış – Elhan Sevgi Binici - Gökçe Çınar
2.    ABK: Filiz Er - Duygu Gürkan - Emine Orhan
3.    İBSK: Naile Sancar - Emel Bulça - Nursena Erdem - UBİKS: Sema Altan Akgül- Esin Özdemir - Cansu Ekiz

Trio Erkekler
1.    ABK: Gediz Ege – Tolga Şişmanoğullar – Cevat Bayram
2.    Gençlerbirliği: Ömer Doğan - Suat Samur - Fatih Tekeli
3.    Gençlerbirliği: Habib Doğan - Fırat Coşkun - Fahrettin Yeşilkaya - MİY: İbrahim Coci - Oğuz Yılmaz - Tuğrul Gündoğan

Takım Kadınlar
1. İBSK: Gökçe Çınar – Elhan Sevgi Binici – Naile Sancar - Emel Bulça - Esra Ayış
2. ABK: Fisun İşdaş - Filiz Er - Emine Orhan – Öykü Danışık - Duygu Gürkan
3. UBİKS: Sema Altan Akgül- Cansu Ekiz - Aleyna Bozkurt - Arzu Safi - Melisa Süne

Takım Erkekler
1.    Boğaziçi: Bülent Yaşarsoy - Enis Küçükakyüz - Hasan Şimşek - İlhan Asımoğlu - Mustafa Erbey
2.    ABK: Gediz Ege – Sami Şenyurt – Tolga Şişmanoğullar – Cevat Bayram - Fehmi Murat Özer
3.    İBSK: Adem Güran - Berk Bulça - Burak Natal - Emre Kumru - Taygun Erkeskin - Gençlerbirliği: Habib Doğan - Fahrettin Yeşilkaya - Fırat Coşkun - Fatih Tekeli - Suat Samur

Tüm Seri Kadınlar
1.   İBSK: Elhan Sevgi Binici
2.   ABK: Filiz Er
3.   İBSK: Gökçe Çınar

Tüm Seri Erkekler
1.    Gençlerbirliği – Fırat Coşkun
2.    MİY: Oğuz Yılmaz
3.    ABK – Gediz Ege

Master Kadınlar
1.    İBSK: Elhan Sevgi Binici
2.    ABK: Emine Orhan
3.    İBSK: Gökçe Çınar - UBİKS: Sema Altan Akgül

Master Erkekler
1.    İBSK: Taygun Erkeskin
2.    İBSK: Berk Bulça
3.    TAİ: Hakan Eser - ABK: Tolga Şişmanoğullar

2017 2. LİG MECLİS KUPASI
8 – 9 – 10 Temmuz – Samsun
ERKEKLER

1. Erdem Candan
2. Mehmet Ali Tıkır
3. Barış Timurkaynak
KADINLAR
1. Esin Uçar
2. Gülen Altunalev
3. Öykü Danışık

2017 3. LİG MECLİS KUPASI
8 – 9 – 10 Temmuz – Samsun
ERKEKLER

1. Metin Er
2. Haluk Örnek
3. Hakan Danışık
KADINLAR
1. Şerife Songül
2. Cansu Vaz
3. Esra Balkar

2017 SÜPER LİG SÜPER KUPASI
1-2-3 Temmuz – Kinpin - İzmir
ERKEKLER

1. Cevat Bayram
2. Taygun Erkeskin
3. Habib Doğan
KADINLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Elhan Sevgi Binici
3. Nursena Erdem


2017 SÜPER LİG SÜPER KUPASI
1-2-3 Temmuz – Kinpin - İzmir
ERKEKLER

1.Ömer Doğan
2. Berk Parlak
3. Mert Berkay Onsu    
KADINLAR
1. Fatma Sütcü
2. Emel Bulça
3. Emine Orhan

2017 Türkiye Ferdi Ligi 2. Etap Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Fırat Coşkun
3. Önder Başak
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Pırıl Aşar
3. Gökçe Çınar

1. LİG - BAYANLAR
1. Şengül Yağcı
2. Emine Orhan
3. Eylül Pekşen
1. LİG - BAYLAR
1. Emre Öztüzün
2. Suat Samur
3. Ömer Doğan

2. LİG - BAYANLAR
1. Öykü Danışık
2. Esin Uçar
3. Elif Tuğrul
2. LİG - BAYLAR
1. Aydoğan Doğan
2. Bülent Yaşarsoy
3. Adnan Yıldırım

3. LİG- BAYANLAR
1. Saniye Bayram
2. Nevin Örnekli
3. Fisun İşdaş
3. LİG - BAYLAR
1. Metin Er
2. Umut Çorak
3. Ümit Berk Karakaya


TÜRKIYE KULÜPLER ARASI YILDIZLAR VE GENÇLER BOWLING ŞAMPIYONASI

29 - 30 Nisan 2017 - Rollhouse Eryaman

 

MİNİK YILDIZ ERKEKLER

1. TUNA BÖNCÜ - ABK

2. CEMAL BATU PINAR - ABK

3. ARDA KARACA - ABK / AREL ŞENYURT - ABK

MİNİK YILDIZ KIZLAR

1. ADA AYAZ - ABK

2. İREM ÖZKAN - ABK

YILDIZ KIZLAR

1. ELİF ERDEM - ABK

2. AYŞE ELİF ESER - ABK

3. ÖZGE NAZ ÖNCÜ - ABK / CANSU KÜLEKÇİOĞLU - ABK

YILDIZ ERKEKLER

1. OSMAN ÜLKÜ - BOZKUŞ

2. ŞURZAN HAMİDANOĞLU - UBİKS GSK.

3. EREN ÖZKAN / ARDA AYAZ ABK

MİNİKLER ve YILDIZLAR KULÜPLER SIRALAMASI

1. ABK

2. BOZKUŞ

3. UBİKS GSK.

GENÇ KIZLAR

1. ŞERİFE SONGÜL- BOZKUŞ GENÇLİK VE S. K DERNEĞİ

2. AYDA ACAR - FOMGET GSK.

3. FATMA ÇİSE KAYIRAN - ANKARA DART GENÇLİK VE S.K / ÖYKÜ DANIŞIK - ABK

GENÇ ERKEKLER

1. MUSTAFA KARA - ANKARA DART GENÇLİK VE S.K

2. MEHMET GÖKHAN BİLGİN - FOMGET GSK.

3. UMUT DİYAR GÖK- FOMGET GSK. / TOLGACAN GÜLEÇ - NİLÜFER

GENÇLER KULÜPLER SIRALAMASI

1. FOMGET

2. ANKARA DART GENÇLİK VE S.K

3. BOZKUŞ GENÇLİK VE S. K DERNEĞİ

2017 2. LİG FEDERASYON KUPASI
MERSİN

ERKEKLER
1. Doğan Emre Akın
2. Serdal Toprak
3. Mehmet Can Özdemir
KADINLAR
1. Gülay Turanlı
2. Elçin Topal
3. Selma Civar

2017 3. LİG FEDERASYON KUPASI
MERSİN

ERKEKLER
1. Aydoğan Doğan
2. Mustafa Kara
3. Bülent Yaşarsoy
KADINLAR
1. Esin Uçar
2. Elif Tuğrul
3. Ayda Acar

2017 SÜPER LİG TÜRKİYE KUPASI
Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER
1. Habib Doğan
2. Gediz Ege
3. Emre Kumru
KADINLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Gökçe Çınar
3. Aslı Çorak


2017 1. LİG TÜRKİYE KUPASI
Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1. Mehmet Böncü
2. Ertuğ Kabasakal
3. Mert Berkay Onsu     
KADINLAR
1. Hande Yeşilkaya
2. Filiz Er
3. Fatma Sütcü


TURKISH SENIORS 50+
3 – 4 Mart 2017 - Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1. Oktay Akbulut
2. Fatih Tekeli
3. Mehmet Böncü – Murat Özmen
KADINLAR
1. Hicran Erol
2. Ayşe Kontaş
3. Özgül Türkkan – Türkan Ortaç


2017 Türkiye Ferdi Ligi 1. Etap Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Fırat Coşkun
3. Berk Bulça
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Aslı Çorak
2. Gökçe Çınar
3. Ebru Özoğluuntur

1. LİG - BAYANLAR
1. Türkan Ortaç
2. Ayşe Kontaş
3. Filiz Er
1. LİG - BAYLAR
1. Osman Bal
2. Fehmi Murat Özer
3. Eray Doğutepe

2. LİG - BAYANLAR
1. Elçin Topal
2. Selma Civar
3. Gülay Turanlı
2. LİG - BAYLAR
1. Doğan Emre Akın
2. Mehmet Can Özdemir
3. Mehmet Gökhan Bilgin

3. LİG- BAYANLAR
1. Ayda Acar
2. Esin Uçar
3. Elif Tuğrul
3. LİG - BAYLAR
1. Aydoğan Doğan
2. Gürkan Yılmaz
3. Sadık Tüfekçi

 

2016 Dereceleri

2016 RANKING MASTERS
23 – 25 Aralık – Rollhouse Bilkent Ankara Ankara
ERKEKLER

1. Emre Kumru
2. Fatih Tekeli
3. Cevat Bayram
KADINLAR
1. Gökçe Çınar
2. Ebru Özoğluuntur
3. Aslı Çorak

2016 ANKARA ROLLHOUSE OPEN
1 – 4 Aralık - Rollhouse Bilkent Ankara
1. Tolga Şişmanoğullar
2. Fırat Coşkun
3. Mehmet Böncü – Berk Çakı

2016 Kulüpler Kupası
Rollhouse Bilkent Ankara
Çift Kadınlar

1.    Boğaziçi: Ebru Özoğluuntur - Ezgi Gümüş
2.    Gençlerbirliği: Hande Yeşilkaya – Didem Dilara Doğan
3.    İBSK: Nursena Erdem – Pırıl Aşar / İBSK: Elhan Sevgi Binici – Gökçe Çınar
Çift Erkekler
1.    İBSK: Emre Kumru - Taygun Erkeskin
2.    Gençlerbirliği: Habib Doğan - Fırat Çoşkun
3.    ABK: Gediz Ege – Cevat Bayram / İBSK: Adem Güran – Berk Bulça

Trio Kadınlar
1.    İBSK: Nursena Erdem – Elhan Sevgi Binici - Gökçe Çınar
2.    Gençlerbirliği: Hande Yeşilkaya – Didem Dilara Doğan – Hicran Erol
3.    Boğaziçi: Ayşe Kontaş - Ezgi Gümüş – Elçin Topal / Gençlerbirliği: Şenay Mete – Gülay Turanlı – Aslı Çorak

Trio Erkekler
1.    ABK: Gediz Ege – Tolga Şişmanoğullar – Cevat Bayram
2.    İBSK: Mehmet Çelik – Alper Erkeskin – Adem Güran
3.    ABK: Yavuz Tümlü – Mehmet Böncü – Sami Şenyurt / TAİ: Berkay Onsu – Barış Timurkaynak – Hamdi Doğmaz

Takım Kadınlar
1. İBSK: Gökçe Çınar – Elhan Sevgi Binici – Nursena Erdem – Ferah Şöhret Kayım – Pırıl Aşar
2. Gençlerbirliği: Aslı Çorak - Didem Dilara Doğan – Hande Yeşilkaya - Hicran Erol – Gülay TuranlI
3. Boğaziçi: Ayşe Kontaş – Esra Balkar – Ebru Özoğluuntur - Elçin Topal - Ezgi Gümüş /
ABK: Fisun İşdaş - Filiz Er - Emine Orhan – Eylül Pekşen - Gülten Aydın
3.   

Takım Erkekler
1.    MİY – İbrahim Coci – Adnan Yıldırım – Murat Tokmakkaya – Aydoğan Doğan – Oğuz Yılmaz
2.    ABK – Gediz Ege – Sami Şenyurt – Tolga Şişmanoğullar – Cevat Bayram- Mehmet Böncü
3.    Gençlerbirliği – Fahrettin Yeşilkaya – Fatih Tekeli – Fırat Coşkun – Habib Doğan – Suat Samur / Antalya Gençlik – Doğan Albayrak – Mustafa Ekşi – Kazım Öztürk -  Sezgin Karaca – Özcan Duyar

Tüm Seri Kadınlar
1.    Gençlerbirliği – Hande Yeşilkaya
2.    İBSK – Gökçe Çınar
3.    Gençlerbirliği – Hicran Erol

Tüm Seri Erkekler
1.    Gençlerbirliği – Habib Doğan
2.    Gençlerbirliği - Fırat Coşkun
3.    ABK – Cevat Bayram

Master Kadınlar
1.    Gençlerbirliği - Hande Yeşilkaya
2.    İBSK – Gökçe Çınar
3.    Gençlerbirliği – Hicran Erol / İBSK – Nursena Erdem

Master Erkekler
1.    ABK – Mehmet Böncü
2.    MİY – Oğuz Yılmaz
3.    İBSK – Taygun Erkeskin / Gençlerbirliği - Fırat Coşkun


TÜRKIYE KULÜPLER ARASI YILDIZLAR VE GENÇLER BOWLING ŞAMPIYONASI
28-29 Mayıs 2016 - Rollhouse Eryaman

MİNİK YILDIZ ERKEKLER
1. TUNA BÖNCÜ - ABK
2. CEMAL BATU PINAR - ABK
3. ARDA KARACA - ABK / CENGİZ DUMAN - ABK

MİNİK YILDIZ KIZLAR
1. AYŞE ELİF ESER - ABK
2. ADA AYAZ - ABK

YILDIZ KIZLAR
1. SANEM MİRZAOĞLU - ABK
2. GÖZDE SAMUR - GENÇLERBİRLİĞİ

YILDIZ ERKEKLER
1. TOLGA CAN GÜLEÇ - NİLÜFER
2. DENİZHAN EMRE - ABK
3. ŞURZAN HAMİDANOĞLU - UBİKS GSK. / ARDA AYAZ ABK

MİNİKLER ve YILDIZLAR KULÜPLER SIRALAMASI
1. ABK
2. NİLÜFER
3. GENÇLERBİRLİĞİ

GENÇ KIZLAR
1. ÖYKÜ DANIŞIK - ABK
2. SILA CANDAN - ANKARA BOCCE GENÇLİK VE S. K
3. ŞERİFE SONGÜL- BOZKUŞ GENÇLİK VE S. K DERNEĞİ / - AYDA ACAR - FOMGET GSK.

GENÇ ERKEKLER
1. UMUT DİYAR GÖK - FOMGET GSK.
2. MEHMET GÖKHAN BİLGİN - FOMGET GSK.
3. İLKER ÖZTÜRK - HERKES İÇİN SPOR VE DANS VE GENÇLİK S.K. /MUSTAFA KARA - ANKARA DART GENÇLİK VE S.K

GENÇLER KULÜPLER SIRALAMASI
1. FOMGET GSK.
2. ABK
3. ANKARA BOCCE GENÇLİK VE S. K

2016 2. LİG MECLİS KUPASI
13 - 15 Mayıs – Bowling Adası - Mersin
ERKEKLER

1. Mehmet Böncü
2. İbrahim Sarıca
3. Ali Şenlik – Uluç Atılgan
KADINLAR
1. Eylül Pekşen
2. Filiz Er
3. Fatma Sütcü – Aysel Evler

2016 3. LİG MECLİS KUPASI
13 - 15 Mayıs – Bowling Adası - Mersin
ERKEKLER

1. Muhammed Ateş
2. Mustafa Nail Sertoğlu
3. Özgür Akgül – Orkun Alemdar
KADINLAR
1. Ayda Acar
2. Selma Altan Akgül
3. Gülay Turanlı – Meltem Menteş

2016 SÜPER LİG SÜPER KUPASI
6 - 8 Mayıs – Timeout - İstanbul
ERKEKLER

1.Sami Şenyurt
2. Taygun Erkeskin
3. Cevat Bayram- Celalettin Çakır
KADINLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Gökçe Çınar
3. Ezgi Gümüş – Elhan Sevgi Binici


2016 1. LİG SÜPER KUPASI
6 - 8 Mayıs – Timeout - İstanbul
ERKEKLER

1.Yavuz Tümlü
2. Berk Parlak
3. Murat Tokmakkaya – Ümit Yıldırım    
KADINLAR
1. Nursena Erdem
2. Irina Agafonova
3. Özgül Türkkan – Gül Dilek Yılmaz

2016 Türkiye Ferdi Ligi 2. Etap Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Taygun Erkeskin
2. Emre Kumru
3. Fırat Coşkun
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur
3. Gökçe Çınar

1. LİG - BAYANLAR
1. Nursena Erdem
2. Ayşe Kalaycı
3. Irina Agafonova
1. LİG - BAYLAR
1. Ekrem Topaç
2. Tahir Yılmaz
3. Ümit Yıldırım

2. LİG - BAYANLAR
1. Eylül Pekşen
2. Ayça Aydar
3. Fatma Sütçü
2. LİG - BAYLAR
1. Uluç Atılgan
2. Mehmet Böncü
3. Osmann Bal

3. LİG- BAYANLAR
1. Özge Bilge
2. Gülay Turanlı
3. Deniz Duygu Akbulut
3. LİG - BAYLAR
1. Umut Çorak
2. Mustafa Tonguç Süer
3. Ömer Gölbaşı

2016 2. LİG FEDERASYON KUPASI
12 – 14 Şubat - Bowling Adası Mersin
ERKEKLER

1. Mehmet Ali Tıkır
2. Onur Özmen
3. Enis Küçükakyüz – Yavuz Tümlü
KADINLAR
1. Nursena Erdem
2. Filiz Er
3. Selma Civar – Şengül Yağcı

2016 3. LİG FEDERASYON KUPASI
12 – 14 Şubat - Bowling Adası Mersin
ERKEKLER

1. Erdal Akkaş
2. Erdem Candan
3. Server Ekici – Oğuz Nuhoğlu
KADINLAR
1. Fatma Sütcü
2. Elif Tuğrul
3. Eylül Pekşen – Aysel Evler

2016 SÜPER LİG TÜRKİYE KUPASI
Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER
1. Fırat Coşkun
2. Habib Doğan
3. Tolga Şişmanoğullar – Taygun Erkeskin
KADINLAR
1. Gökçe Çınar
2. Ezgi Gümüş
3. Hande Yeşilkaya – Gülhan Aksular

2016 1. LİG TÜRKİYE KUPASI
Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1. Cevat Bayram
2. Mert Şensöz
3. İlker Dener – Okan Kavukçuoğlu     
KADINLAR
1. Esra Ayiş
2. Aslı Çorak
3.Emine Orhan - Türkan ORTAÇ


TURKISH SENIORS 50+
20-21 Şubat 2016 - Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1. Mustafa Onur
2. Fatih Tekeli
3. Alper Erkeskin – Celalettin Çakır
KADINLAR
1. Hicran Erol
2. Nurşen Telli
3. Ayşe Kontaş – Filiz Er


2016 Türkiye Ferdi Ligi 1. Etap Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Emre Kumru
2. Alper Erkeskin
3. Barlas Kontaş
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Naile Sancar
2. Elhan Sevgi Binici
3. Ebru Özoğluuntur

1. LİG - BAYANLAR
1. Esra Ayiş
2. Olcay Özer
3. Aslı Çorak
1. LİG - BAYLAR
1. Sezai Üçyol
2. Tuncer Çağdavul
3. Cevat Bayram

2. LİG - BAYANLAR
1. Şengül Yağcı
2. Nursena Erdem
3. Elçin Topal
2. LİG - BAYLAR
1. Ayhan Eker
2. Yasin Mamur
3. Ekrem Topaç

3. LİG- BAYANLAR
1. Eylül Pekşen
2. Elif Tuğrul
3. Fatma Sütcü
3. LİG - BAYLAR
1. Uluç Atılgan
2. Erdem Candan
3. Server Ekici

2015 Dereceleri

2015 RANKING MASTERS
20 - 22 Kasım - Timeout İstanbul
ERKEKLER

1. Gediz Ege
2. Cevat Bayram
3. Emre Kumru - Taygun Erkeskin
KADINLAR
1. Gökçe Çınar
2. Elhan Sevgi Binici
3. Hicran Erol - Ebru Özoğluuntur

2015 Kulüpler Kupası
Rollhouse Bilkent Ankara
Çift Kadınlar

1.    Boğaziçi: Ebru Özoğluuntur - Ezgi Gümüş
2.    İBSK: Elhan Sevgi Binici – Gökçe Çınar
3.    İBSK: İrina Agafonova - Naile Sancar / Gençlerbirliği: Aslı Çorak - Hicran Erol
Çift Erkekler
1.    İBSK: Emre Kumru - Taygun Erkeskin
2.    ABK: Sami Şenyurt - Tolga Şişmanoğullar
3.    Gençlerbirliği: Habib Doğan - Ftaih Tekeli / Gençlerbirliği: Fırat Çoşkun – Şener Zan

Trio Kadınlar
1.    Gençlerbirliği: Hande Yeşilkaya – Hicran Erol - Aslı Çorak
2.    İBSK: Naile Sancar – Elhan Sevgi Binici - Gökçe Çınar
3.    ABK: Nurşen Telli – Duygu Gürkan – Sinem Aydın / Boğaziçi: Ayşe Kontaş - Ezgi Gümüş - Ebru Özoğluuntur

Trio Erkekler
1.    İBSK: Adem Güran – Emre Kumru - Taygun Erkeskin
2.    MİY: İbrahim Coci - Aydoğan Doğan - Oğuz Yılmaz
3.    Antalya Gençllik: Sezgin Karaca - Hasan Yılmaz - Kazım Öztürk / Gençlerbirliği: Şener Zan - Ömer Doğan - Fahrettin Yeşilkaya

Takım Kadınlar
1.    ABK: Sinem Aydın/Filiz Er - Emine Orhan – Eylül Pekşen - Nurşen Telli – Duygu Gürkan – Gülten Aydın
2.    Boğaziçi: Ayşe Kontaş – Esra Balkar – Ebru Özoğluuntur - Elçin Topal - Ezgi Gümüş
3.    Gençlerbirliği: Aslı Çorak - Didem Dilara Doğan – Hande Yeşilkaya - Hicran Erol - Şenay Mete

Takım Erkekler
1.    Antalya Gençlik: Sezgin Karaca - Kazım Öztürk - Hasan Yılmaz - Mustafa Ekşi - Ahmet Kahraman
2.    Gençlerbirliği: Fırat Coşkun – Ömer Doğan – Fatih Tekeli – Habib Doğan - Şener Zan
3.    ABK: Nezir Selimoğlu - Sami Şenyurt - Cevat Bayram - Ümit Yıldırım - Tolga Şişmanoğullar / MİY: İbrahim Coci - İhsan Karaselçuk - Adem Zengin - Aydoğan Doğan - Oğuz Yılmaz


Tüm Seri Kadınlar
1.    Boğaziçi – Ebru Özoğluuntur
2.    Gençlerbirliği – Aslı Çorak
3.    ABK – Nurşen Telli

Tüm Seri Erkekler
1.    Gençlerbirliği - Fırat Coşkun
2.    Gençlerbirliği – Habib Doğan
3.    MİY - İbrahim Coci

Master Kadınlar
1.    Gençlerbirliği - Hicran Erol
2.    ABK - Eylül Pekşen
3.    ABK – Gülten Aydın /  Gençlerbirliği – Hande Yeşilkaya

Master Erkekler
1.    MİY – İbrahim Coci
2.    ABK – Cevat Bayram
3.    ABK – Sami Şenyurt / ABK – Ümit Yıldırım

2015 ANKARA ROLLHOUSE OPEN
5 - 8 Kasım - Rollhouse Bilkent Ankara

1. Barlas Kontaş
2. Gediz Ege
3. Ali Nejad Cavid - Gülhan Aksular

2015 İBSK OPEN
22-30 Ağustos - Timeout İstanbul

1. Habib Doğan
2. Emre Kumru
3. Ebru Özoğluuntur - Mehmet Çelik

2015 2. LİG TBMM KUPASI
29 - 31 Mayıs - Timeout İstanbul
ERKEKLER

1. İsmail Germi
2. Kamuran Tünay
3. Zafer Karaca - Umut Diyar Gök
KADINLAR
1. Esra Ayış
2. Şenay Mete
3. Berna Borcalı - Filiz Er

2015 3. LİG TBMM KUPASI
29 - 31 Mayıs - Timeout İstanbul
ERKEKLER

1. Ümit Yıldırım
2. Erdal Akkaş
3. Yakup Uludüz - Yasin Mamur
KADINLAR
1. Selma Civar
2. Nursena Erdem
3. Fisun İşdaş - Melek Sancak

2015 SÜPER LİG SÜPER KUPASI
22 - 24 Mayıs – Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1.Taygun Erkeskin
2. Barlas Kontaş
3. Habib Doğan - Gediz Ege
KADINLAR
1.Hicran Erol
2.Hande Yeşilkaya
3.Duygu Gürkan - Ebru Özoğluuntur


2015 1. LİG SÜPER KUPASI
13 - 15 Mart– Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1.Adem Güran
2.Sezai Üçyol
3.Murat Tokmakkaya - Mustafa Erbey    
KADINLAR
1.Emine Orhan
2.Çiğdem Öznur
3.Elhan Sevgi Binici - Pırıl Aşar

2015 Türkiye Ferdi Ligi 2. Etap Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Berk Bulça
2. Emre Yusufi
3. Tolga Şişmanoğullar
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Irina Agafonova
3. Duygu Gürkan

1. LİG - BAYANLAR
1. Elhan Sevgi Binici
2. Pırıl Aşar
3. Çiğdem Öznur
1. LİG - BAYLAR
1. Adem Güran
2. Alper Osman Erkeskin
3. Adem Zengin

2. LİG - BAYANLAR
1. Esra Ayiş
2. Gül Ünlü Yılmaz
3. Gaye Kutlu
2. LİG - BAYLAR
1. İsmail Germi
2. Tahir Yılmaz
3. Cevat Ezgin

3. LİG- BAYANLAR
1. Elçin Topal
2. Nursena Erdem
3. Selma Civar
3. LİG - BAYLAR
1. Yavuz Tümlü
2. Umut Çorak
3. Ali Gürün

2015 2. LİG FEDERASYON KUPASI
20 - 22 Mart - Bowling Adası Mersin
ERKEKLER

1. Mehmet Ali Tıkır
2. Aydoğan Doğan
3. Adem Zengin - M. Oktay Akbulut
KADINLAR
1. Çiğdem Öznur
2. Filiz Er
3. Ayça Aydar - Cansu Vaz

2015 3. LİG FEDERASYON KUPASI
20 - 22 Mart - Bowling Adası Mersin
ERKEKLER

1. Şükrü SEÇEN
2. Yakup ARSLAN
3. Cevat EZGİN - İbrahim SARICA
KADINLAR
1. Berna BORCALİ
2. Gülten AYDIN
3. Şenay METE - Esra AYIŞ

2015 SÜPER LİG TÜRKİYE KUPASI
13 - 15 Mart– Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER
1.Habib DOĞAN
2.Tolga ŞİŞMANOĞULLAR
3.Barlas KONTAŞ - Gediz EGE
KADINLAR
1.Hicran EROL
2.Gülhan AKSULAR
3.Duygu GÜRKAN - Nurşen TELLİ


2015 1. LİG TÜRKİYE KUPASI
13 - 15 Mart– Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1.Erdoğan KARAKULLUKÇU
2.Ümit YILDIRIM
3.Emre YUSUFİ - Okan KAVUKÇUOĞLU     
KADINLAR
1.Aslı ÇORAK
2.Emel BULÇA
3.Ayşe KALAYCI - Türkan ORTAÇ


TURKISH SENIORS 50+
28 Şubat - 1 Mart - Rollhouse Bilkent Ankara
ERKEKLER

1. Celalettin Çakır
2. Alper Osman Erkeskin
3. Mithat Şiveliol - Ayhan Arı
KADINLAR
1. Nurşen Telli
2. Gülten Aydın
3. Hicran Erol - Türkan Ortaç


2015 Türkiye Ferdi Ligi 1. Etap Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Habib Doğan
3. Burak Natal
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur
3. Ayşe Kontaş

1. LİG - BAYANLAR
1. Türkan Ortaç
2. Aslı Çorak
3. Ayşe Kalaycı
1. LİG - BAYLAR
1. Emre Yusufi
2. Sezgin Karaca
3. İsmail Ayan

2. LİG - BAYANLAR
1. Pırıl Aşar
2. Çiğdem Öznur
3. Emine Orhan
2. LİG - BAYLAR
1. Ahmet Kahraman
2. Cengiz Öznur
3. Aydoğan Doğan

3. LİG- BAYANLAR
1. Gülten Aydın
2. Gül Ünlü Yılmaz
3. Esra Ayış
3. LİG - BAYLAR
1. Tahir Yılmaz
2. Nezir Selimoğlu
3. İsmail Germi


2014 Dereceleri

2014 Ranking Masters
19 - 21 Aralık – Timeout İstanbul

BAYANLAR
1. Gökçe Çınar
2. Adile Michajlow
3. Ebru Özoğluuntur - Hicran Erol

BAYLAR
1. Emre Yusufi
2. Barlas Kontaş
3. Önder Başak - Emre Kumru

2014 Time Out Open
22 - 30 Kasım – Timeout İstanbul

1.  Adile Michajlow
2.  Taygun Erkeskin
3.  Mehmet Çelik

2014 İBSK Açık
20 - 28 Eylül – Timeout İstanbul

1.  Habib Doğan
2.  Tolga Şişmanoğullar
3.  Ebru Özoğluuntur

2014 Kulüpler Kupası
12 - 14 Eylül – Rollhouse Bilkent Ankara
Çift Kadınlar

1.    ABK: Duygu Gürkan – Gülhan Aksular
2.    İBSK: Naile Sancar – Gökçe Çınar
3.    Boğaziçi: Hicran Erol - Ebru Özoğluuntur / İBSK: Elhan Sevgi Binici – Iryna Agafonova
Çift Erkekler
1.    Gençlerbirliği: Habib Doğan – Fatih Tekeli
2.    Boğaziçi: Barlas Kontaş – Emre Yusufi
3.    ABK: Tolga Şişmaoğullar – Gediz Ege / Gençlerbirliği: Fırat Çoşkun – Şener Zan

Trio Kadınlar
1.    Gençlerbirliği: Hande Yeşilkaya – Gözde Yeşilkaya – Ayşe Kalaycı
2.    İBSK: Naile Sancar – Elhan Sevgi Binici - Gökçe Çınar
3.    ABK: Nurşen Telli – Duygu Gürkan – Gülhan Aksular / Boğaziçi: Ayşe Kontaş - Hicran Erol - Ebru Özoğluuntur

Trio Erkekler
1.    İBSK: Ekrem Topaç – Adem Güran – Emre Kumru
2.    ABK: Sami Şenyurt – Gediz Ege – Tolga Şişmanoğullar
3.    Gençlerbirliği: Habib Doğan – Fırat Coşkun – Fatih Tekeli / İBSK: Burak Natal – Berk Bulça    - Taygun Erkeskin

Takım Kadınlar
1.    İBSK: Naile Sancar – Sevinç Çimendağ - Iryna Agafonova - Elhan Sevgi Binici – Gökçe Çınar
2.    ABK: Emine Orhan/Yelda Oruklu – Eylül Pekşen - Nurşen Telli – Duygu Gürkan – Gülhan Aksular
3.    Boğaziçi: Ayşe Kontaş – Esra Balkar – Gaye Kutlu - Hicran Erol - Ebru Özoğluuntur / Gençlerbirliği: Ayşe Kalaycı – Diden Dilara Doğan – Pırıl Aşar - Gözde Yeşilkaya – Hande Yeşilkaya

Takım Erkekler
1.    İBSK: Emre Kumru - Ekrem Topaç - Burak Natal - Adem Güran - Taygun Erkeskin
2.    Boğaziçi:  Engin Kontaş/Mustafa Meral – Enis Küçükakyüz – Melik Taş - Emre Yusufi - Barlas Kontaş
3.    Gençlerbirliği: Yıldırım Atmaca – Fırat Coşkun – Ömer Doğan – Fatih Tekeli – Habib Doğan / Rumeli: Alper Erkeskin – Şevket Kutay – Reşat Pektaş – Mehmet Çelik – Murat Özmen

En Yüksek Skor – Bayan
ABK – Gülhan Aksular: 247
En Yüksek Skor – Bay
ABK – Gediz Ege: 280

Tüm Seri Kadınlar
1.    Boğaziçi – Ebru Özoğluuntur
2.    ABK – Gülhan Aksular
3.    İBSK – Elhan Sevgi Binici

Tüm Seri Erkekler
1.    ABK - Tolga Şişmanoğullar
2.    İBSK – Taygun Erkeskin
3.    Gençlerbirliği – Habib Doğan

Master Kadınlar
1.    İBSK - Elhan Sevgi Binici
2.    Boğaziçi - Ebru Özoğluuntur
3.    ABK – Gülhan Aksular /  Gençlerbirliği – Hande Yeşilkaya

Master Erkekler
1.    Gençlerbirliği – Habib Doğan
2.    ABK – Tolga Şişmanoğullar
3.    ABK – Gediz Ege / Boğaziçi – Barlas Kontaş

2014 Meclis Kupası
27- 29 Haziran – Rollhouse Bilkent Ankara
BAYANLAR

1. Özgül Türkkan
2. Filiz Er
3. Ferah Şöhret Kayım – Şenay Mete

BAYLAR
1. Aydoğan Doğan
2. İsmail Ayan
3. Mert Aydın – Cevat Bayram

2014 Süper Kupa
20 -22 Haziran – Kingpin İzmir

BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Hicran Erol
3. Naile Sancar – Gökçe Çınar
BAYLAR
1. Barlas Kontaş
2. Habib Doğan
3. Tolga Şişmanoğullar – Önder Başak

2014 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Fırat Coşkun
3. Avni Doğan Albayrak
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur
3. Irina Agafonova

1. LİG - BAYANLAR
1. Hande Şişmanoğullar
2. Aylin Yiğitoğlu
3. Ezgi Gümüş
1. LİG - BAYLAR
1. Burak Uslu
2. Özgür Özata
3. Gökhan Ekici

2. LİG - BAYANLAR
1. Türkan Ortaç
2. Gülce Koğar
3. Özgül Türkkan
2. LİG - BAYLAR
1. Emre Yusufi
2. İsmail Ayan
3. Burak Ulaştepe

3. LİG- BAYANLAR
1. Elçin Topal
2. Hilal Bulut
3. Filiz Er
3. LİG - BAYLAR
1. Emre Belli
2. Cengiz Öznur
3. Ahmet Kahraman


2014 Türkiye Kupası
28 Şubat – 2 Mart – Rollhouse Bilkent Ankara

BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Nurşen Telli
3. Sevgi Binici – Hicran Erol
BAYLAR
1. Tolga Şişmanoğullar
2. Fırat Coşkun
3. Habib Doğan – Mithat Şiveliol

2014 Federasyon Kupası
21 – 23 Şubat – Timeout İstanbul
BAYANLAR

1. Sevinç Kayıhan
2. Gülten Altunalev
3. Ezgi Gümüş – Ezgi Taşpolat
BAYLAR
1. Erdem Candan
2. Özgür Özata
3. Hakan Eser – Tuğrul Gündoğan


2014 Türkiye Ferdi Kış Ligi Sonuçları

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Fatih Tekeli
3. Tolga Şişmanoğullar
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Irina Agafonova  
3. Ebru Özoğluuntur

1. LİG - BAYANLAR
1. Sevgi Binici
2. Meryem Küçük
3. Naile Sancar
1. LİG - BAYLAR
1. Barlas Kontaş
2. Vurak Ekşi
3. Sami Şenyurt

2. LİG - BAYANLAR
1. Ezgi Gümüş
2. Sevinç Kayıhan
3. Eylül Pekşen
2. LİG - BAYLAR
1. Eray Doğutepe
2. Özgür Özata
3. Mert Şensöz

3. LİG- BAYANLAR
1. Emel Adalı Çetinkaya
2. Sinem Aydın
3. Gülen Altunalev
3. LİG - BAYLAR

1. Emre Yusufi
2. Doruk Küçükçelebi
3. İsmail Ayan


2013 Dereceleri

2013 Ranking Masters
6 – 8 Aralık 2013 – Rollhouse Bilkent Ankara

BAYANLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Elhan Sevgi Binici
3. Hicran Erol – Gülhan Aksular

BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Emre Kumru
3. Habib Doğan – Celalettin Çakır


2013 Korukent Pepsi Open
21 – 24 Kasım 2013 – Korukent İstanbul

1. Taygun Erkeskin
2. Barış Bal
3. Fatih Tekeli – Ebru Özoğluuntur


2013 Bowling Gençler Kulüpler Şampiyonası
16 – 17 Kasım 2013 – Rollhouse Eryaman Ankara

10 – 18 Yaş Grubu – Erkek
1. İlbey Bozkuş - FOMGET
2. Yağmur Suner - Boğaziçi
3. Umut Diyar Gök - FOMGET

10 – 18 Yaş Grubu – Kız
1. Gözde Ballıktaş - FOMGET
2. Simay Su Bağcı - İBSK

18 – 21 Yaş Grubu – Kız
1. Hande Yeşilkaya - Gençlerbirliği
2. Ezgi Gümüş - İBSK
3. Dilara Bingül - ABK

18 -21 Yaş Grubu – Erkek
1. Berk Bulça - İBSK
2. Onur Özmen - Rumeli
3. Alphan Alkan - ABK

Gençler Kulüp Sıralaması
1.     FOMGET
2.     İBSK
3.     RBSK

2013 Kulüpler Kupası
19 - 22 Eylül 2013
Timeout İstanbul
BAY TAKIMLAR

1. İBSK
2. Gençlerbirliği
3. Kepez - Boğaziçi

BAYANLAR TAKIMLAR
1. ABK
2. Gençlerbirliği
3. Boğaziçi - İBSK

BAYANLAR TÜM SERİLER
1.    Gülhan Aksular - ABK
2.    Ebru Özoğluuntur - Boğaziçi
3.    Hicran Erol - Boğaziçi

BAYLAR TÜM SERİLER
1.    Taygun Erkeskin - İBSK
2.    Habib Doğan – Gençlerbirliği
3.    Ayhan Bilge – İBSK

BAYANLAR MASTERS
1.    Gülhan Aksular - ABK
2.    Hicran Erol - Boğaziçi
3.    Aslı Çorak Dertli - Gençlerbirliği / Adile Sevgi Sarcan – Gençlerbirliği

BAYLAR MASTERS
1.    Gediz Ege - ABK
2.    Erdem Candan - Kepez
3.    Taygun Erkeskin - İBSK / Ayhan Bilge - IBSK

BAYANLAR ÇİFTLER
1.    Gülhan Aksular - Duygu Gürkan - ABK
2.    Hicran Erol – Ebru Özoğluuntur - Boğaziçi
3.    İrina Agafonova – Naile Sancar - İBSK / Gökçe Çınar – Elhan Sevgi Binici - İBSK

BAYLAR ÇİFTLER
1.    Habib Doğan - Şener Zan - Gençlerbirliği
2.    Taygun Erkeskin – Burak Natal - IBSK
3.    Berk Bulça – Ayhan Bilge i İBSK / Fahrettin Yeşilkaya – Fırat Coşkun - Gençlerbirliği

BAYANLAR ÜÇLÜLER
1.    Gülhan Aksular - Duygu Gürkan - Nurşen Telli - ABK
2.    Ayşe Kontaş – Hicran Erol – Ebru Özoğluuntur - Boğaziçi
3.    Ezgi Gümüş – Emel Bulça – Naile Sancar - İBSK / Elhan Sevgi Binici - Iryna Agafonova - Gökçe Çınar - İBSK

BAYLAR ÜÇLÜLER
1.    Ayhan Bilge – Emre Kumru – Taygun Erkeskin - İBSK
2.    Erdem Candan – Ertuğ Kabasakal – Ömer Köse - Kepez
3.   Mehmet Böncü – Burak Uslu – Sami Şenyurt – ABK / Melik Taş – Andaç Ersöz – Engin Kontaş - Boğaziçi


2013 Ankara Büyükşehir Belediye Open
4 – 8 Eylül 2013 – Rollhouse Eryaman Ankara

1. Şener Zan
2. Burak Natal
3. Aydoğan Doğan – Habib Doğan


2013 Storm Açık Turnuvası
19 – 25 Ağustos 2013 – Timeout İstanbul

1. Ebru Özoğluuntur
2. Barlas Kontaş
3. Andaç Ersöz – Habib Doğan
 

2013 Süper Kupa
21 – 23 Haziran 2013 – Kingpin İzmir
BAYANLAR

1. Adile Michajlow
2. Gülhan Aksular
3. Hicran Erol – Aslı Çolak Dertli

BAYLAR
1. Şener Zan
2. Tolga Şişmanoğullar
3. Habib Doğan – Emre Kumru

2013 Meclis Kupası
14 - 16 Haziran 2013 – Rollhouse Bilkent Ankara
BAYANLAR

1. Elhan Sevgi Binici
2. Ayşe Kalaycı
3. Ezgi Gümüş – Gülce Kogar

BAYLAR
1. Erdem Candan
2. Emre Belli
3. Ertuğ Kabasakal – Mehmet Çelik


2013 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları

SÜPER LİG - BAYANLAR

1. Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur
3. Hicran Erol
SÜPER LİG - BAYLAR
1. Yıldırım Atmaca
2. Mithat Şiveliol
3. Süleyman Acarca

1. LİG - BAYANLAR
1. İrina Agafonova
2. Ayşe Kontaş
3. Tülin Şentürk

1. LİG - BAYLAR
1. Oğuz Özkaraman
2. Önder Başak
3. Osman Bal

2. LİG - BAYANLAR
1. Meryem Küçük
2. Aylin Yiğitoğlu
3. Ayşe Kalaycı

2. LİG - BAYLAR
1. Alper Gencer
2. Tufan Ekşi
3. Maksut Abdulganiev

3. LİG- BAYANLAR
1. Beyza Uzunget
2. Ezgi Gümüş
3. Gamze Sönmez

3. LİG - BAYLAR
1. Ali Sallakoğulları
2. Emre Halil Günsaya
3. Sercan Şahin


2013 Türkiye Kupası
15 - 17 Mart 2013 – Timeout İstanbul
BAYANLAR

1. Adile Michajlow
2. Gülhan Aksular
3. Hicran Erol - Ebru Özoğluuntur
 
BAYLAR
1. Barlas Kontaş
2. Taygun Erkeskin
3. Habib Doğan - Celalettin Çakır

2013 Federasyon Kupası
8 - 10 Mart 2013 – Rollhouse Bilkent Ankara
BAYANLAR

1. Beyza Uzunget
2. Tülin Şentürk
3. Emel Bulça - Pırıl Aşar
 
BAYLAR
1. Ertuğ Kabasakal
2. Burak Kania
3. Murat Tokmakkaya - Erdem Candan
 
 
2013 Türkiye Ferdi KışLigi Sonuçları
 
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Hicran Erol
2. Gülhan Aksular
3. Ebru Özoğluuntur

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Berk Parlak
2. Tolga Şişmanoğullar
3. Mithat Şİveliol
 
1. LİG - BAYANLAR
1. Gökçe Çınar
2. Naile Sancar
3. Nurşen Telli

1. LİG - BAYLAR
1. Taygun Erkeskin
2. Kamuran Tünay
3. Ayhan İskenderoğlu

2. LİG - BAYANLAR
1. Ferah Şöhret Kayım
2. Tülin Şentürk
3. Nurcan Denishan

2. LİG - BAYLAR
1. Semih Ulakçı
2. Özcan Duyar
3. Oğuz Özkaraman

3. LİG- BAYANLAR
1. Meryem Küçük
2. Emel Adalı Çetinkaya
3. Pırıl Aşar

3. LİG - BAYLAR
1. Rıdvan Fİdan
2. Emrah Şen
3. Nurullah Ekin


2012 Dereceleri

2012 Ranking Masters
14 - 16 Aralık 2012
Rollhouse Eryaman, Ankara
BAYANLAR

 1. Hicran Erol
 2. Gökçe Çınar
 3. Gülhan Aksular - Ebru Özoğluuntur
BAYLAR
 1. Gediz Ege
 2. Şener Zan
 3. Habib Doğan - Celalettin Çakır
 
2012 Korukent Brunswick Open
6 - 9 Aralık 2012
Korukent, İstanbul

1. Osman Bal
2. Aydoğan Doğan
3. Gülhan Aksular - Mithat Şiveliol
 
2012 Ankara Büyükşehir Bowling Open
21 - 25 Kasım 2012
Rollhouse Eryaman, Ankara

1. Habib Doğan
2. Aydoğan Doğan
3. Celalettin Çakır - İbrahim Tarhan
 
2012 Kulüpler Kupası
13 - 16 Eylül 2012
Rollhouse Bilkent, Ankara

BAY TAKIMLAR
1. İBSK
2. Gençlerbirliği
3. ABK - KONAK
BAYANLAR TAKIMLAR
1. ABK
2. İBSK
3. Gençlerbirliği
BAYANLAR TÜM SERİLER
1.    Gülhan Aksular - ABK
2.    Adile Sevgi Sarcan – Gençlerbirliği
3.    Gökçe Çınar – İBSK
BAYLAR TÜM SERİLER
1.    Onur Demirkıran – Gençlerbirliği
2.    Habib Doğan – Gençlerbirliği
3.    Adem Güran – İBSK
BAYANLAR MASTERS
1.    Hande Yeşilkaya – Gençlerbirliği
2.    Gökçe Çınar – İBSK
3.    Gülhan Aksular - ABK / Adile Sevgi Sarcan – Gençlerbirliği
BAYLAR MASTERS
1.    Habib Doğan – Gençlerbirliği
2.    Onur Demirkıran – Gençlerbirliği
3.    Taygun Erkeskin - İBSK / Adem Güran - IBSK
BAYANLAR ÇİFTLER
1.    Gülhan Aksular - Duygu Gürkan - ABK
2.    Elhan Sevgi Binici - Gökçe Çınar- İBSK
3.    Nurşen Telli - Aylin Şişmanoğullar - ABK / Hande Yeşilkaya - Gençlerbirliği
BAYLAR ÇİFTLER
1.    Habib Doğan - Şener Zan - Gençlerbirliği
2.    Taygun Erkeskin - Adem Güran - IBSK
3.    Sami Şenyurt - Erdoğan Karakullukçu - ABK / Fatih Tekeli - Barış Eroğlu - Yenimahalle
BAYANLAR ÜÇLÜLER
1.    Adile Sevgi Sarcan - Hande Yeşilkaya - Gülay Turanlı - Gençlerbirliği
2.    Gülhan Aksular - Duygu Gürkan - Nurşen Telli - ABK
3.    Gülten Aydın - Aylin Şişmanoğullar - Sinem Aydın - ABK / Elhan Sevgi Binici - Iryna Agafonova - Gökçe Çınar - İBSK
BAYLAR ÜÇLÜLER
1.    Habib Doğan - Şener Zan - Onur Demirkıran - Gençlerbirliği
2.    Özgür Özata - Ali Gürün - İlker Dener - ABK
3.   Emre Kumru - Taygun Erkeskin - Adem Güran - IBSK / Ekrem Topaç - İsmail Ayan - Avni Doğan Albayrak - Antalya GSK
 
2012 Türkiye Gençler Şampiyonası
8 – 9 Eylül 2012 – Timeout

10 – 15 Yaş Grubu – Erkek
 
1. Server Ekici
2. Emre İnan Karahan
3. Ata Han Atılgan
 
15 – 18 Yaş Grubu – Erkek
 
1. Mert Aydın
2. Berkay Erdiş
3. Umut Çorak
 
15 – 18Yaş Grubu – Kız
 
1. Gülce Koğar
2. Pırıl Aşar
 
18 -21 Yaş Grubu – Erkek
 
1. Alphan Alkan
2. Berk Bulça
3. Ali Burak Yaman
 
18 -21 Yaş Grubu – Kız
 
1. Hazal Eylül Pekşen
 
 
2012 Türkiye Storm Açık Turnuvası
13 – 15 Temmuz 2012 – Timeout

1. Adile Michajlow
2. Ebru Özoğluuntur
3. Celalettin Çakır – Uluç Atılgan
 
 
2012 Süper Kupa
4 – 6 Mayıs 2012 – Pinhouse Bursa
BAYANLAR

1. Ebru Özoğluuntur  
2. Gülhan Aksular
3. Aslı Çorak Dertli - Hicran Erol
 
BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Gediz Ege
3. Taygun Erkeskin – Mithat Şiveliol
 
 
2012 Meclis Kupası
27 – 29 Nisan 2012 – Rollhouse Bilkent

BAYANLAR
1. E. Sevgi Binici
2. Gülten Aydın
3. Naile Sancar - Ferah Şöhret Kayım
 
BAYLAR
1. Murat Özmen
2. Şami Şenyurt
3. Hasan Aydın - Yıldırım Atmaca
 
 
 
2012 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları
SÜPER LİG - BAYANLAR

1. Hicran Erol
2. Aslı Çorak Dertli
3. Gülhan Aksular
SÜPER LİG - BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Tolga Şişmanoğullar
3. Habib Doğan
 
1. LİG - BAYANLAR
1. Gülten Aydın
2. Çiğdem Öznur
3. Naile Sancar

1. LİG - BAYLAR
1. Yıldırım Atmaca
2. Berk Parlak
3. Fehmi Murat Özer

2. LİG - BAYANLAR
1. Nurşen Telli
2. Elhan Sevgi Binici
3. Ayşe Kalaycı

2. LİG - BAYLAR
1. Şevki Yıldız
2. Emre Belli
3. Barlas Kontaş

3. LİG- BAYANLAR
1. Sevinç Kayıhan
2. Ferah Şöhret Kayım
3. Nurcan Denishan

3. LİG - BAYLAR
1. Gökay Canarslan
2. Sami Akbaba
3. Baver Gökçe
 
2012 Türkiye Kupası
17 – 19 Şubat 2012 - Rollhouse Bilkent
BAYANLAR

1. Ebru Özoğluuntur
2. Gülhan Aksular
3. Duygu Gürkan - Hande Yeşilkaya
 
BAYLAR
1. Adem Güran
2. Mithat Şiveliol
3. Habib Doğan – Fırat Coşkun
 
2012 Federasyon Kupası
10 – 12 Şubat 2012 – Bowling Adası Mersin
BAYANLAR

1. Naile Sancar
2. Nurşen Telli
3. Çiğdem Öznur – Ayşe Kalaycı
 
BAYLAR
1. Emre Belli
2. Fehmi Murat Özer
3. Osman Bal – Berk Parlak
 
2012 Türkiye Ferdi Kış Ligi Sonuçları
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Gülhan Aksular
3. Iryna Agafonova

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Adem Güran
3. Barış Eroğlu
 
1. LİG - BAYANLAR
1. Ayşe Akar
2. Gülay Turanlı
3. Gülce Koğar

1. LİG - BAYLAR
1. Süleyman Acarca
2. Tolga Şişmanoğullar
3. Hüseyin Başkurt

2. LİG - BAYANLAR
1. Naile Sancak
2. Ferah Şöhret Kayım
3. Çiğdem Öznur

2. LİG - BAYLAR
1. Berk Parlak
2. Osman Bal
3. Fehmi Murat Özer

3. LİG- BAYANLAR
1. Oytun Kurtkaya
2. Aylin Yiğitoğlu
3. Esra Kayış

3. LİG - BAYLAR
1. Adem Zengin
2. Tahir Yılmaz
3. M. Can Özdemir


2011 Dereceleri


2011 Ankara Büyükşehir Belediye Open
20 - 25 Aralık 2011
Rollhouse Eryaman

1. Mithat Şiveliol
2. Barış Eroğlu
3. Barış Bal - Serkan Ak
 
2011 Korukent Pepsi Open
13 - 16 Ekim 2011
Korukent, İstanbul

1. Mehmet Kaya
2. Gediz Ege
3. Ebru Özoğluuntur - Celalettin Çakır
 
2011 Kulüpler Kupası
9 - 11 Eylül 2011
Rollhouse Bilkent, Ankara

BAY TAKIMLAR
1. ABK
2. Gençlerbirliği
3. İBSK
BAYANLAR TAKIMLAR
1. Gençlerbirliği
2. ABK
3. İBSK
BAYANLAR TÜM SERİLER
1.    Gülhan Aksular - ABK
2.    Gülay Turanlı – Gençlerbirliği
3.    Hande Yeşilkaya – Gençlerbirliği
BAYLAR TÜM SERİLER
1.    Mehmet Kaya - Ankaragücü
2.    Taygun Erkeskin – İBSK
3.    Adem Güran – İBSK
BAYANLAR MASTERS
1.    Aylin Şişmanoğullar – ABK
2.    GözdeYeşilkaya – Gençlerbirliği
3.    Hande Yeşilkaya – Gençlerbirliği / Iryna Aganofova - IBSK
BAYLAR MASTERS
1.    Mehmet Kaya – Ankaragücü
2.    Barış Eroğlu – Ankaragücü
3.    Onur Demirkıran – Gençlerbirliği / Adem Güran - IBSK
BAYANLAR ÇİFTLER
1.    Gülhan Aksular - Duygu Gürkan - ABK
2.    Tülin Şentürk - Gülay Turanlı - Gençlerbirliği
3.    Hande Yeşilkaya - Gözde Yelşilkaya - Gençlerbirliği
BAYLAR ÇİFTLER
1.    Taygun Erkeskin - Adem Güran - İBSK
2.     Oğuz Yılmaz - Mehmet Kaya – Ankaragücü
3.    Suat Samur - Fahrettin Yeşilkaya - Gençlerbirliği
BAYANLAR ÜÇLÜLER
1.    Gözde Yeşilkaya - Hande Yeşilkaya - Gülay Turanlı - Gençlerbirliği
2.    Gökçe Çınar - Meryem Küçük - Iryna Aganafova - IBSK
3.    Gülhan Aksular - Duygu Gürkan - Eylül Pekşen - ABK
BAYLAR ÜÇLÜLER
1.    Habib Doğan - Şener Zan - Onur Demirkıran - Gençlerbirliği
2.    Suat Samur - Fahrettin Yeşilkaya - Ömer Doğan - Gençlerbirliği
3.    Ekrem Topaç - Doğan Albayrak - Vural Ekşi - Antalya GSİM
 
2011 Türkiye Kupası
3 - 5 Haziran 2011 - Korukent
BAYANLAR

1. Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur
3. Iryna Agafonova - Hicran Erol
 
BAYLAR
1. Önder Başak
2. Emre Kumru
3. Suat Samur - Barış Eroğlu
 
 
2011 Federasyon Kupası
3 - 5 Haziran 2011 - Timeout
BAYANLAR

1. Gülay Turanlı
2. Gülce Koğar
3. Sevinç Çimendağ - Özlem Gürbüz
 
BAYLAR
1. Erdal Birdal
2. Burak Kania
3. Arif Naci Gökdemir - Yıldırım Atmaca
 
2011 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları
SÜPER LİG - BAYANLAR

1. Duygu Gürkan
2. Ebru Özoğluuntur
3. Hicran Erol
SÜPER LİG - BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Burak Natal
3. Habib Doğan
 
1. LİG - BAYANLAR
1. Iryna Agafonova
2. Gökçe Çınar
3. Aylin Şişmanoğullar

1. LİG - BAYLAR
1. Cengiz Bayram
2. Kamuran Tünay
3. Okan Kavukçuoğlu

2. LİG - BAYANLAR
1. Özlem Gürbüz
2. Melek Sancak
3. Gülay Turanlı

2. LİG - BAYLAR
1. Tolga Şişmanoğullar
2. Erdal Birdal
3. Yıldırım Atmaca

3. LİG- BAYANLAR
1. Ezgi Gümüş
2. Sevinç Çimendağ
3. Şenay Mete

3. LİG - BAYLAR
1. Tolga Akpak
2. Umut Çorak
3. Süleyman Baltacı

 

2011 TBBDF Süper Kupa
11-13 Mart 2011 - Rollhouse Eryaman
BAYANLAR

1. Duygu Gürkan
2. Ebru Özoğluuntur
3. Gülhan Aksular - Hande Yeşilkaya
 
BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Mehmet Kaya
3. Adem Güran - Onur Demirkıran
 
 
2011 Meclis Kupası
4 - 6 Mart 2011 - Rollhouse Bilkent

BAYANLAR
1. Meryem Küçük
2. Gözde Yeşilkaya
3. Hicran Erol - Iryna Agafonova
 
BAYLAR
1. Murat Özmen
2. Cengiz Aydın
3. Tolga Şişmanoğullar - Emre Kumru
 
 
 
2011 Türkiye Ferdi Kış Ligi Sonuçları
SÜPER LİG - BAYANLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Gülhan Aksular
3. Aslı Çorak Dertli

SÜPER LİG - BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Habib Doğan
3. Taygun Erkeskin
 
1. LİG - BAYANLAR
1. Tülin Şentürk
2. Hicran Erol
3. Ayşe Kontaş

1. LİG - BAYLAR
1. Önder Başak
2. Emre Kumru
3. Barış Eroğlu

2. LİG - BAYANLAR
1. Meryem Küçük
2. Naile Sancak
3. Fatma Karaca

2. LİG - BAYLAR
1. Ali Burak Yaman
2. H. Orhan Yazıcı
3. Deniz Aykaç

3. LİG- BAYANLAR
1. Gözde Yeşilkaya
2. Çiğdem Öznur
3. Melisa Ata

3. LİG - BAYLAR
1. Müfit Gürses
2. Osman Bal
3. Yıldırım Atmaca


2010 Dereceleri

2010 Ranking Masters
10 – 12 Aralık 2010
Rollhouse Optimum, Ankara
BAYANLAR:

1. Gülhan Aksular
2. Hicran Erol
3. Aslı Çorak Dertli – Nuray Darcan
BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Onur Demirkıran
3. Engin Kontaş – Adem Güran
 
2010 Pepsi Open
14 – 17 Ekim 2010
Korukent, İstanbul

1. Adem Güran
2. Berk Parlak
3. Barış Eroğlu – Şener Zan
 
 
2010 Kulüpler Kupası
24 – 26 Eylül 2010
Adyamo, Mersin

BAYANLAR TAKIMLAR
1. Boğaziçi
2. Gençlerbirliği
3. ABK
BAYLAR TAKIMLAR
1. Ankaragücü
2.Gençlerbirliği
3. İBSK
BAYANLAR TÜM SERİLER
1.    Gözde Yeşilkaya – Gençlerbirliği
2.    Hande Yeşilkaya – Gençlerbirliği
3.    Ebru Özoğluuntur – Boğaziçi
BAYLAR TÜM SERİLER
1.    Tolga Şişmanoğullar - ABK
2.    İbrahim Coci – FOMGET
3.    Murat Özmen – RBSK
BAYANLAR TEKLER
1.    Hande Yeşilkaya – Gençlerbirliği
2.    Ebru Özoğluuntur – Boğaziçi
3.    Tülin Şentürk – Gençlerbirliği
BAYLAR TEKLER
1.    Tolga Şişmanoğullar – ABK
2.    Murat Özmen – RBSK
3.    Şener Zan – Gençlerbirliği
BAYANLAR ÇİFTLER
1.    Gözde Yeşilkaya – Hande Yeşilkaya – Gençlerbirliği
2.    İrem Küçükbulut – Güldem Ateşoğlu – Boğaziçi
3.    Nurşen Telli – Çiğdem Aydın – ABK
BAYLAR ÇİFTLER
1.    Mustafa Onur – İbrahim Coci – FOMGET
2.    Gediz Ege – Tolga Şişmanoğullar – ABK
3.    Hakan Mutlu – Murat Özmen - RBSK
 
 
2010 Timeout Open
Temmuz, 2010
Timeout, İstanbul

1. Burak Natal
2. Habib Doğan
3. Şener Zan – Mert Şensöz
 
 
2010 Federasyon Kupası
18 – 20 Haziran 2010
Rolling Ball, Ankara
BAYANLAR:

1. Tülin Şentürk
2. Nuray Darcan
3. Melek Sancak – Betül Ünan
BAYLAR
1. Barış Eroğlu
2. Gökhan Ekici
3. Hakkı Öztürk – Fırat Coşkun
 
 
2010 Türkiye Kupası
4 – 6 Haziran 2010
Play Planet, İzmir
BAYANLAR:

1. Gülhan Aksular
2. Aslı Çorak Dertli
3. Hicran Erol – Ebru Özoğluuntur
BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Barlas Kontaş
3. Burak Natal – Habib Doğan
 
2010 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları
1. LİG - BAYANLAR

1. Hande Yeşilkaya
2. Aslı Dertli Çorak
3. Gülhan Aksular
1. LİG - BAYLAR
1. Mustafa Onur
2. Onur Demirkıran
3. Şener Zan

2. LİG - BAYANLAR
1. Tülin Şentürk
2. Ayşe Kalaycı
3. Nuray Darcan

2. LİG - BAYLAR
1. Barış Eroğlu
2. Sedat Aktaş
3. Hakkı Öztürk
3. LİG- BAYANLAR
1. Melek Sancak
2. Türkan Ortaç
3. Ayça Aydar

3. LİG - BAYLAR
1. Burak Uslu
2. Ekrem Topaç
3. Erol Özener

2010 Ligin En İyileri Kupası
19 – 21 Şubat 2010
Mars, Ankara
BAYANLAR

1. Hande Yeşilkaya
2. Gülhan Aksular
3. Nurşen Telli – Tülin Şentürk
BAYLAR
1. Mehmet Kaya
2. Fatih Tekeli
3. Nezir Selimoğlu – Şener Zan
 
 
2010 Türkiye Ferdi Kış Ligi Sonuçları
1. LİG - BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Çiğdem Aydın
3. Hicran Erol

1. LİG - BAYLAR
1. Suat Samur
2. Barlas Kontaş
3. Şener Zan

2. LİG - BAYANLAR
1. Gülay Turanlı
2. Tuğçe Gül
3. Meryem Küçük

2. LİG - BAYLAR
1. Celalettin Çakır
2. Cengiz Aydın
3. Mustafa Erbir
3. LİG- BAYANLAR
1. Tülin Şentürk
2. Zerbab Göç
3. Ayşe Kalaycı

3. LİG - BAYLAR
1. Ali İbrahim Tarhan
2. Sedat Aktaş
3. Barış Eroğlu


2009 Dereceleri

2009 Pepsi Open
Ekim 2009
Korukent, İstanbul

1. Şener Zan
2. Barlas Kontaş
3. Ayhan Bilge – Burak Natal
 
 
2009 Kulüpler Kupası
7 – 9 Ağustos 2009
Rolling Ball, Ankara

BAYANLAR TAKIMLAR
1. Gençlerbirliği
2. Kazan Belediyesi
3. FOMGET
BAYLAR TAKIMLAR
1. Ankaraspor
2.Gençlerbirliği
3. Eskişehir Es Spor
 
2009 Federasyon Kupası
Timeout, İstanbul

BAYANLAR:
1. Meryem Küçük
2. Tülin Şentürk
3. Aslı Çorak Dertli – Ayten Öztürk
BAYLAR:
1. Celalettin Çakır
2. İlker Dener
3. Olcayto İlker Kangal – Can Kepeci
 
 
2009 Türkiye Kupası
Mars, Ankara

BAYANLAR:
1. Ebru Özoğluuntur
2. Hicran Erol
3. Gülhan Aksular – Çiğdem Aydın
BAYLAR:
1. Tolga Şişmanoğullar
2. Ayhan Bilge
3. Habib Doğan – Adem Güran
 
 
2009 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları
(Önemli Not: Listede 2009 Liglerindeki Çiftler dereceleri eksiktir, eksikleri tamamlamak için bilgi vermek üzere bize bowl@bowling-tr.com adresinden ulaşabilirsiniz.)
1. LİG - BAYANLAR
1. Gülhan Aksular
2. Duygu Gürkan
3. Ebru Özoğluuntur
 
1. LİG - BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Emre Kumru
3. Habib Doğan
 
2. LİG - BAYANLAR
1. Aslı Çorak
2. B. Pınar Akalın
3. Gül Gürbüz
 
2. LİG - BAYLAR
1. Müfit Gürses
2. Olcayto İlker Kangal
3. Tuğrul Gündoğan
 
3. LİG - BAYANLAR
1. Meryem Küçük
2. Ayten Özkök
3. Naile Sancar
 
3. LİG - BAYLAR
1. Sami Şenyurt
2. Cem Aşar
3. Serkan Küçüktaşkın
 
2009 Kulüpler Kupası
13 – 15 Şubat 2010
Tenpin, Antalya

BAYANLAR TAKIMLAR
1. Gençlerbirliği
2. ABK
3. Kepez
BAYLAR TAKIMLAR
1. Gençlerbirliği
2. Kadıköy
3. Ankaraspor

BAYANLAR TÜM SERİLER
1.    Gözde Yeşilkaya – Gençlerbirliği
2.    Ebru Özoğluuntur – Kadıköy
3.    Hicran Erol
BAYLAR TÜM SERİLER
1.    Habib Doğan
2.    Ekrem Topaç
3.    Barlas Kontaş - Kadıköy


2008 Dereceleri

2008 Pepsi Open
31 Temmuz – 3 Ağustos 2010
Korukent, İstanbul

1. Habib Doğan
2. Olcayto İlker Kangal
3. Barış Eroğlu – Mavitan Çiftçi
 
2008 Timeout Open
10 – 13 Temmuz 2010

1. Ebru Özoğluuntur
2. Barlas Kontaş
3. Mehmet Kaya – Burak Natal
           
 
2008 Federasyon Kupası
Tenpin, Antalya

BAYANLAR:
1. Eylül Pekşen
2. Ayten Öztürk
3. Gülay Turanlı – Şebnem İmece
BAYLAR
1. Tolga Şişmanoğullar
2. Burak Natal
3. Nezir Selimoğlu – Sezai Üçyol
 
 
2008 Türkiye Kupası
Rainbowl, Bursa

BAYANLAR:
1. Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur
3. Hicran Erol – Çiğdem Aydın
BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Adem Güran
4.    Mehmet Kaya – Barlas Kontaş
 
 
2008 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları
1. LİG - BAYANLAR

1. Ebru Özoğluuntur
2. Gülhan Aksular
3. Gözde Yeşilkaya

1. LİG - BAYLAR
1. Barlas Kontaş
2. Mithat Şiveliol
3. Mehmet Böncü

2. LİG - BAYANLAR
1. Ebru Etherge
2. Melisa Ata
3. Eylül Pekşen

2. LİG - BAYLAR
1. Burak Natal
2. Onur Demirkıran
3. Taygun Erkeskin
3. LİG- BAYANLAR
1. Aslı Çorak
2. Aylin Yıldız
3. Beyhan Uysal

3. LİG - BAYLAR
1. Özcan Duyar
2. Serkan İşkin
3. Ertuğ Kabasakal
ÇİFTLER - BAYANLAR
1. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur – Gökçe Çınar
3. Gözde Yeşilkaya – Hande Yeşilkaya
ÇİFTLER - BAYLAR
1. Gediz Ege – Mithat Şiveliol
2. Mehmet Böncü – Hasan Aydın
3. Emre Yusufi – Barlas Kontaş

ÇİFTLER - KARIŞIK
1. Ebru Özoğluuntur – Barlas Kontaş
2. Gülhan Aksular – Mithat Şiveliol
3. Meryem Küçük – Mehmet Kaya
 
 
2008 Ligin En İyileri
Mersin, 2008

BAYANLAR:
1. Gülhan Aksular
2. Ebru Özoğluuntur
3. Hicran Erol – Özden Duyar
BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Fatih Tekeli
3. Mehmet Kaya – Barlas Kontaş
 
2008 Türkiye Ferdi Kış Ligi Sonuçları
1. LİG - BAYANLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Nurşen Telli
3. Oytun Kurtkaya

1. LİG - BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Emre Yusufi
3. Mithat Şiveliol

2. LİG - BAYANLAR
1. Özlem Özener
2. Gökçe Çınar
3. Betül Yaş

2. LİG - BAYLAR
1. Barış Ege
2. Uluç Atılgan
3. Özgür Özata
3. LİG- BAYANLAR
1. Ebru Etherge
2. Meryem Küçük
3. Ayten Öztürk

3. LİG - BAYLAR
1. Mustafa Onur
2. Taygun Erkeskin
3. Tolga Şişmanoğullar

ÇİFTLER - BAYANLAR
1. Nurşen Telli – Çiğdem Aydın
2. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
3. İrem Küçükbulut – Oytun Kurtkaya

ÇİFTLER - BAYLAR
1. Emre Yusufi – Barlas Kontaş
2. Mehmet Kaya – Ö. Ayhan Bilge
3. Gediz Ege – Mithat Şiveliol

ÇİFTLER - KARIŞIK
1. Oytun Kurtkaya – Emre Yusufi
2. Gülhan Aksular – Mithat Şiveliol
3. Ebru Özoğluuntur – Burak Natal


2007 Dereceleri

2007 KULÜPLER KUPASI
14-15-16 Aralık 2007 - İstanbul
Korukent
Baylar Tekler

1.     MİTHAT ŞİVELİOL ABK
2.     HASAN AYDIN ABK
3.     EKREM TOPAÇ KEPEZ
Baylar Ciftler
1.     GEDİZ EGE - MİTHAT ŞİVELİOL - ABK
2.     TAYGUN ERKESKİN - TOLGA ÖZOĞLUUNTUR - KADIKÖY
3.     CENGİZ AYDIN - TUNÇ GÜVENÇ - ANATOLIA
Baylar Triolar
1.     BÜLENT ATEŞOĞLU - EMRE YUSUFİ - BARLAS KONTAŞ - KADIKÖY
2.     HABİB DOĞAN - FATİH TEKELİ - OĞUZ YILMAZ - ANKARASPOR
3.     YILMAZ ÜNAL BAYTAR - SİNAN ÖZTAN - MUSTAFA ERBEY - BOĞAZİÇİ
Baylar Tüm Seriler Tekler
1.     MİTHAT ŞİVELİOL ABK
2.     GEDİZ EGE ABK
3.     BARLAS KONTAŞ KADIKÖY
Baylar Tum Seriler Takımlar
1.     ABK
2.     KADIKÖY
3.     GENÇLERBİRLİĞİ
4.     ANKARASPOR
5.     BOĞAZİÇİ
6.     KORUKENT
7.     NİLÜFER BLD. SK
8.     İBSK
9.     ANATOLIA
10. KEPEZ
11. İBSK-GENÇ
12. FORM
13. ANTALYA POLİS GÜCÜ
14. KOCAELİ
Baylar Baker Takımlar
1.     ABK
2.     ANKARASPOR
3.     KORUKENT

Bayanlar Tekler
1.     ÖMÜR BURAK KORUKENT
2.     DUYGU GÜRKAN ABK
3.     HANDE YEŞİLKAYA GENÇLERBİRLİĞİ
Bayanlar Çiftler
1.     TUĞÇE GÜL - GÜLAY TURANLI - GENÇLERBİRLİĞİ
2.     DUYGU GÜRKAN - GÜLHAN AKSULAR - ABK
3.     İREM KÜÇÜKBULUT - GÖKÇE ÇINAR - İBSK
Bayanlar Triolar
1.     GÖZDE YEŞİLKAYA - HANDE YEŞİLKAYA - TUĞÇE GÜL - GENÇLERBİRLİĞİ
2.     DUYGU GÜRKAN - MİNE KARAKULLUKÇU - GÜLHAN AKSULAR - ABK
3.     NURŞEN TELLİ - GÜLTEN AYDIN - ÇİĞDEM AYDIN - ABK
Bayanlar Tüm Seriler Tekler
1.     ÖMÜR BURAK KORUKENT
2.     HANDE YEŞİLKAYA GENÇLERBİRLİĞİ
3.     DUYGU GÜRKAN - ABK
Bayanlar Tüm Seriler Takimlar
1.     ABK
2.     GENÇLERBİRLİĞİ
3.     İBSK
4.     KEPEZ
5.     ANATOLIA
6.     BOĞAZİÇİ
Bayanlar Baker Takimlar
1.     GENÇLERBİRLİĞİ
2.     ABK
3.     İBSK

2007 Korukent Pepsi Open
26-29 TEMMUZ 2007
Korukent Bowling Salonu - İstanbul

1. Mithat Şiveliol
2. Bülent Ateşoğlu
3. Hakan Mutlu - Berk Parlak
5. Gediz Ege
6. Gülhan Aksular
7. Cengiz Aydın
8. Emre Yusufi
 
2007 Star Bowling Kıbrıs Open
21-24 HAZİRAN 2007
Star Bowling Salonu
Magusa - Kıbrıs

1. Mithat Şiveliol
2. Cengiz Aydın
3. Gediz Ege - Recep Ersin
5. Sezai Üçyol
6. Mine Karakullukçu
7. Adem Güran
8. Uğur Emiler
 
2006 Türkiye Kupası
25-26-27 Mayıs 2007 - İstanbul
Timeout Bowling Center
BAYANLAR:

1. Hicran Erol
2. Ebru Özoğluuntur
3. Mine Karakullukçu - Gülhan Aksular
BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Barlas Kontaş
3. Hasan Aydın - Mithat Şiveliol
2007 Federasyon Kupası
1-2-3 Haziran 2007 - Ankara
Rollhouse Eryaman Bowling Salonu
BAYANLAR:
1. Çiğdem Aydın
2. Özden Duyar
3. Derya Yelkenkaya - İrem Küçükbulut
BAYLAR
1. Önder Başak
2. Burak Uslu
3. Mert Kalafatoğlu - Gökhan Özdemir


2007 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları
1.    LİG - BAYANLAR

1. Ebru Özoğluuntur
2. Gülten Aydın
3. Gülhan Aksular

1. LİG - BAYLAR
1. Erhan Çakır
2. Habib Doğan
3. Mithat Şiveliol

2. LİG - BAYANLAR
1. Çiğdem Aydın
2. Emel Aşkın
3. Fatma Karaca

2. LİG - BAYLAR
1. Mehmet Kaya
2. Hasan Ünal
3. Doğukan Odabaşı

3. LİG- BAYANLAR
1. Nuray Özdemir
2. Gülay Şensoy
3. Gökçe Çınar

3. LİG - BAYLAR
1. Murat Vapurcu
2. Bekir Yıldız
3. Erol Özener

ÇİFTLER - BAYANLAR
1. Gülten Aydın - Mine Karakullukçu
2. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
3. Güldem Ateşoğlu - Ebru Özoğluuntur

ÇİFTLER - BAYLAR
1. Fahrettin Yeşilkaya - Celalettin Çakır
2. Mithat Şiveliol - Barlas Kontaş
3. Ö.Ayhan Bilge - Mehmet Kaya

ÇİFTLER - KARIŞIK
1. Gülhan Aksular - Mithat Şiveliol
2. Ebru Özoğluuntur - Tolga Özoğluuntur
3. Gözde Yeşilkaya - Fahrettin Yeşilkaya
 
2007 Türkiye Ligin En İyileri Turnuvası
9-10-11 Şubat
Korukent Bowling, İstanbul
BAYANLAR:

1. Hicran Erol
2. Nuray Temel
3. Çiğdem Aydın - Duygu Gürkan
BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Gediz Ege
3. Hakan Mutlu - Habib Doğan
 
2007 Türkiye Ferdi Kış Ligi Sonuçları
1. LİG - BAYANLAR
1. Ebru Özoğluuntur
2. Gülhan Aksular
3. Güldem Ateşoğlu

1. LİG - BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Mithat Şiveliol
3. Fahrettin Yeşilkaya

2. LİG - BAYANLAR
1. Gözde Yeşilkaya
2. Ayşe Kontaş
3. Özcan Can

2. LİG - BAYLAR
1. Erhan Çakır
2. Hasan Aydın
3. Barış Ege

3. LİG- BAYANLAR
1. İrem Küçukbulut
2. Çiğdem Aydın
3. Hande Yeşilkaya

3. LİG - BAYLAR
1. Burak Uslu
2. Abdurrahman Şensöz
3. Harun Kök

ÇİFTLER - BAYANLAR
1. Güldem Ateşoğlu - Ebru Özoğluuntur
2. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
3. Gözde Yeşilkaya - Hande Yeşilkaya

ÇİFTLER - BAYLAR
1. Mithat Şiveliol - Barlas Kontaş
2. Tolga Özoğluuntur - Emre Yusufi
3. Bülent Ateşoğlu - Murat Ergün

ÇİFTLER - KARIŞIK
1. Gülhan Aksular - Mithat Şiveliol
2. Ebru Özoğluuntur - Tolga Özoğluuntur
3. Bülent Ateşoğlu - Güldem Ateşoğlu


2006 Dereceleri

2006 Ranking Masters
Optimum Rollhouse Ankara
Bayanlar:

1. Hande Yeşilkaya
2. Hicran Erol
3. Ebru Özoğluuntur - Gülhan Aksular
Baylar:
1. Barlas Kontaş
2. Mithat Şiveliol
3. Habib Doğan - Hakan Mutlu

2006 KULÜPLER KUPASI
22-23-24 Aralık 2006 - Antalya
Ten Pin Bowling Center
Baylar Tekler

1.     Burak Natal KADIKÖY
2.     Mustafa Onur HAVELSAN
3.     Mithat Şiveliol ABK
Baylar Ciftler
1.     Mithat Şiveliol - Kadir Kaya ABK
2.     İbrahim Tarhan - Adnan Yıldırım GENÇLERBİRLĞİ
3.     Tolga Özoğluuntur - Burak Natal KADIKÖY
Baylar Triolar
1.     Mithat Şiveliol - Kadir Kaya - Gediz Ege ABK
2.     Fahrettin Yeşilkaya - İbrahim Tarhan - Celalettin Çakır GENÇLERBİRLĞİ
3.     Tolga Özoğluuntur - Emre Yusufi - Burak Natal KADIKÖY
Baylar Tum Seriler Tekler
1. Mithat Şiveliol ABK
2. Tolga Özoğluuntur KADIKÖY
3. Burak Natal KADIKÖY
Baylar Tum Seriler Takımlar
1. ABK
2. KADIKÖY
3. İBSK
4. GENÇLERBİRLĞİ
5. HAVELSAN
6. KORUKENT
7. KAZAN
8. KEPEZ
9. ANTALYA POLİS G.
10. ANATOLIA
11. NİLÜFER
12. BOĞAZİÇİ
Baylar Baker Takımlar
1. ABK
2. GENC
3. KADIKÖY
 
Bayanlar Tekler
1. Gözde Yeşilkaya GENÇLERBİRLĞİ
2. Gülhan Aksular ABK
3. Gülten Aydın ABK
Bayanlar Çiftler
1. Gülhan Aksular - Gülten Aydın ABK
2. Nurşen Telli - Duygu Gürkan ABK
3. Gözde Yeşilkaya - Hande Yeşilkaya GENÇLERBİRLĞİ
Bayanlar Triolar
1. Güldem Ateşoğlu - İrem Küçükbulut - Öznur Erdoğan İBSK
2. Gülhan Aksular - Gülten Aydın - Duygu Gürkan ABK
3. Nurşen Telli - Derya Kaya - Eylül Pekşen ABK
Bayanlar Tum Seriler Tekler
1. Gülhan Aksular ABK
2. Gözde Yeşilkaya GENÇLERBİRLĞİ
3. İrem Küçükbulut İBSK
Bayanlar Tum Seriler Takimlar
1. ABK
2. İBSK
3. ANATOLIA
4. APSG
5. KEPEZ
Bayanlar Baker Takimlar
1. ABK
2. KEPEZ
3. ANATOLIA


2006 IBSK Açık 2006 Yaz Kupası
17-18-19-20 Ağustos 2006
Time Out - İstanbul

1. Habib Doğan
2. Adem Güran
3. Barlas Kontaş
4. Önder Başak
5. Burak Natal
6. Berk Parlak
7. Mehmet Kaya
8. Onur Demirkıran
 
2006 Türkiye Kupası
4-5-6 Ağustos 2006 - Antalya
Ten Pin Bowling Center
BAYANLAR:

1. Oytun Kurtkaya
2. Gülhan Aksular
3. Hicran Erol - Neriman Catı
BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Murat Ergün
3. Celalettin Çakır - Ayhan İskenderoğlu


2006 Federasyon Kupası
28-29-30 Temmuz 2006
Rollhouse, Mersin
BAYANLAR:

1. İlknur Yöndem
2. Türkan Ortaç
3. Gözde Yeşilkaya - Gülsüm Kumanovalı
BAYLAR
1. Hasan Aydın
2. Vural Ekşi
3. Mehmet Çakır - Recep Ersin


2006 Time Out Open
23-24-25 Haziran 2006
Timeout Bowling, İstanbul

1. Habib Doğan
2. Mithat Şiveliol
3. Burak Natal
4. Berk Parlak
5. Taygun Erkeskin
6. İsmail Germi
7. Mine Karakullukçu
8. Mavitan Çiftçi
 
2006 Türkiye Ferdi Bahar Ligi Sonuçları
C LİGİ - BAYANLAR

1. Nuray Temel
2. Emel Aşkın
3. Duygu Gürkan

C LİGİ - BAYLAR
1. Burak Natal
2. Ö. Ayhan Bilge
3. Mithat Şiveliol

B LİGİ - BAYANLAR
1. Özlem Karacaoğlu
2. Havva Turan
3. Fatma Karaca

B LİGİ - BAYLAR
1. Hakan Mutlu
2. Recep Ersin
3. Önder Başak

A LİGİ - BAYANLAR
1. Nigar Düzcan
2. Hande Yeşilkaya
3. Şule Çekmeceli

A LİGİ - BAYLAR
1. Ahmet Akpınar
2. Berkant Akalım
3. İsmail Ayan

ÇİFTLER - BAYANLAR
1. Nuray Temel - Hicran Erol
2. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
3. Emel Aşkın - Özlem Karacaoğlu

ÇİFTLER - BAYLAR
1. Ö. Ayhan Bilge - Mehmet Kaya
2. Burak Natal - Adem Güran
3. Mithat Şiveliol - Barlas Kontaş

ÇİFTLER - KARIŞIK
1. Burak Natal - Oytun Kurtkaya
2. Gülhan Aksular - Mithat Şiveliol
3. Emel Aşkın - Ayhan İskenderoğlu
 
2006 Türkiye Ligin En İyileri Turnuvası
18-19-20 Mart 2005
Mars, Ankara

BAYANLAR:
1. Duygu Gürkan
2. Ebru Özoğluuntur
3. Gülhan Aksular - Mine Karakullukçu
BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Mithat Şiveliol
3. Tolga Şişmanoğullar - Habib Doğan
 
2006 Türkiye Ferdi Kış Ligi Sonuçları
C LİGİ - BAYANLAR

1. Ebru Özoğluuntur
2. Gülhan Aksular
3. Özcan Can

C LİGİ - BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. İsmail Germi
3. Mehmet Kaya

B LİGİ - BAYANLAR
1. Ömür Mankalyalı
2. Jale Çekiç
3. Cemile Akbay

B LİGİ - BAYLAR
1. Can Özdemir
2. Tolga Akpak
3. Habib Doğan

A LİGİ - BAYANLAR
1. İrem Küçükbulut
2. Çiğdem Aydın
3. Ayşe Yılmaz

A LİGİ - BAYLAR
1. Oğuz Özçelik
2. Hasan Aydın
3. Mehmet Yaşar Kopuz

ÇİFTLER - BAYANLAR
1. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
2. Mine Karakullukçu - Gülten Aydın
3. Meryem Küçük - İrem Küçükbulut

ÇİFTLER - BAYLAR
1. Ayhan Bilge - Mehmet Kaya
2. Mithat Şiveliol - Barlas Kontaş
3. Adem Güran - Burak Natal

ÇİFTLER - KARIŞIK
1. Gülhan Aksular - Mithat Şiveliol
2. Ebru Özoğluuntur - Tolga Özoğluuntur
3. Meryem Küçük - Mehmet Kaya
 


2005 Dereceleri

2005 Türkiye Ranking Masters Turnuvası
3-4-5 Şubat
Eskişehir Cosmic Bowling
BAYANLAR:

1. Mine Karakullukçu
2. Hicran Erol
3. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
BAYLAR
1. Cengiz Aydın
2. Tolga Şişmanoğullar
3. Barlas Kontaş - Gediz Ege
 
2005 Türkiye Gençler Kupası
3-4-5 Şubat
Eskişehir Cosmic Bowling
BAYANLAR:

1. Gözde Yeşilkaya
2. Hande Yeşilkaya
3. Eylül Pekşen
BAYLAR
1. Barlas Kontaş
2. Mavitan Çiftçi
3. Özgür Özata
 
2005 Süper Seri Antalya Open
23-24-25 Aralık
Ten Pin, Antalya

1. Mithat Şiveliol
2. Kadir Kaya
3. Ekrem Topaç
4. Adem Güran
5. Gediz Ege
6. Murat Ergün
7. Burak Natal
8. Barlas Kontaş

2005 Kulüpler Kupası
2-3-4 Aralık 2005
Korukent, İstanbul
ÇİFT BAYANLAR

1. Ebru Özoğluuntur - Sevcan Kilci - İBSK
2. Nuray Temel - Suzan Osmanoğlu - KORUKENT
3. Meryem Küçük - Aysek Dursun - KEPEZ BLD

ÇİFT BAYLAR
1. Ö.Ayhan Bilge - Onur Demirkıran - İBSK
2. Adem Güran - Mert Şensöz - KORUKENT
3. Fatih Tekeli - Mustafa Onur - HAVELSAN

KARIŞIK ÇİFTLER
1. E.Özoğluuntur - S.Kilci - M.Kaya - O.Demirkıran - IBSK
2. N.Temel - H.Erol - A.Güran - B.Çakı - KORUKENT
3. M.Uğurlu - İ.Küçükbulut - M.Yeni - S.Candan - KEPEZ BLD

BAYAN TAKIMLAR
1. KEPEZ BLD
2. İBSK
3. KORUKENT

BAY TAKIMLAR
1. KEPEZ BLD
2. İBSK
3. KADIKÖY
 
2005 İBSK Summer Cup Open
25-28 Ağustos 2005
Time Out - İstanbul

1. Onur Demirkıran
2. Önder Başak
3. Ayhan Bilge
4. Mavitan Çiftçi
5. Mithat Şiveliol
6. Tolga Özoğluuntur
7. Barlas Kontaş
8. Mehmet Kaya
 
2005 Federasyon Kupası
22-23-24 Temmuz 2005
Korukent, İstanbul
BAYANLAR:

1. Gülten Aydın
2. Aylin Cenker
3. Figen Kokol - Özlem Karacaoğlu
BAYLAR
1. Tahir Yılmaz
2. Murat Ergün
3. İlhan Asımoğlu - Erdoğan Karakullukçu


2005 Türkiye Kupası
8-9-10 Temmuz 2005
İstanbul Timeout
BAYANLAR:

1. Meryem Küçük
2. Sevcan Kilci
3. Ebru Özoğluuntur - Duygu Gürkan
BAYLAR
1. Ayhan Bilge
2. Ayhan İskenderoğlu
3. Tolga Şişmanoğullar - Mithat Şiveliol


2005 Türkiye Ferdi Ligi Sonuçları
A-BAYANLAR

1. Ebru Durma
2. Betül Yaş
3. Nurşen Telli

A-BAYLAR
1. Faruk İktu
2. Muzaffer Özdemir
3. Hasan Ünal

B-BAYANLAR
1. Tülin Esendemir
2. Gülten Aydın
3. Özlem Karacaoğlu

B-BAYLAR
1. Zafer Dündar
2. Erdoğan Karakullukçu
3. Tolga Özoğluuntur

C-BAYANLAR
1. Sevcan Kilci
2. Oytun Kurtkaya
3. Ebru Özoğluuntur

C-BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Burak Natal
3. Tolga Şişmanoğullar


2005 Türkiye Ligi Çiftler Sonuçları
BAYANLAR

1. Oytun Kurtkaya - Sevcan Kilci
2. Ebru Özoğluuntur - Meryem Küçük
3. Mine Karakullukçu - Gülten Aydın

BAYLAR
1. Mithat Şiveliol - Kadir Kaya
2. Mehmet Kaya - Ö. Ayhan Bilge
3. Cengiz Aydın - Yılmaz Ünal Baytar

KARIŞIK ÇİFTLER
1. Gülhan Aksular - Mithat Şiveliol
2. Oytun Kurtkaya - Onur Demirkıran
3. Mine Karakullukçu - Erdoğan Karakullukçu
 
2005 Türkiye Ligin En İyileri Turnuvası
18-19-20 Mart 2005
Korukent, İstanbul
BAYANLAR:

1. Sevcan Kilci
2. Gülhan Aksular
3. Ebru Acar - Oytun Kurtkaya
BAYLAR
1. Önder Başak
2. Mithat Şiveliol
3. Ayhan İskenderoğlu - Bülent Ateşoğlu


2004 Dereceleri

Türkiye Ranking Masters Turnuvası
24-25-26 Aralık 2004
Rainbowl, Bursa
BAYANLAR:

1. Sevcan Kilci
2. Gülsüm Kısa
3. Duygu Gürkan - Gülhan Aksular
BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Yılmaz Ünal Baytar
3. Habib Doğan - Mustafa Onur
 
Türkiye Gençler Kupası
24-25-26 Aralık 2004
Rainbowl, Bursa

BAYANLAR:
1. Eylül Pekşen
2. Bilra Kıpçak
BAYLAR
1. Alper Can
2. Can Telli
3. Selçuk Üçyol
 
Türkiye Kulüpler Kupası
26-27-28 Kasım 2004
Timeout, İstanbul
TAKIMLAR - BAYAN:

1. İBSK - İstanbul Bowling Spor Kulübü
2. ŞBSK - Şişli Belediye Bowling Spor Kulübü
3. Korukent Bowling Spor Kulübü
TAKIMLAR-BAY:
1. İBSK - İstanbul Bowling Spor Kulübü
2. KSK - Karşıyaka Bowling Spor Kulübü
3. Formspor Bowling Spor Kulübü
ÇİFTLER - BAYAN:
1. İBSK - İstanbul Bowling Spor Kulübü
2. ŞBSK - Şişli Belediye Bowling Spor Kulübü
3. KSK - Karşıyaka Spor Kulübü
ÇİFTLER-BAY:
1. İBSK - İstanbul Bowling Spor Kulübü
2. Korukent Bowling Spor Kulübü
3. Gençlerbirliği Bowling Spor Kulübü
KARIŞIK ÇİFTLER:
1. İBSK - İstanbul Bowling Spor Kulübü
2. ABK - Ankara Bowling Spor Kulübü
3. Korukent Bowling Spor Kulübü
 
2004 Süper Seri İzmir Open
16-17-18-19 Eylül 2004
Planet - İzmir

1. Mehmet Kavadarlı
2. Gediz Ege
3. Berk Parlak
4. Mithat Şiveliol
5. Habib Doğan
6. Gülhan Aksular
7. Burak Natal
8. Barlas Kontaş
 
2004 Süper Seri Ankara Open
13-14-15 Ağustos 2004
Rollhouse - Ankara

1. Mustafa Onur
2. Hasan Aydın
3. Nayim Kırkpınar
4. Mehmet Böncü
5. Mithat Şiveliol
6. Sami Şenyurt
7. Gediz Ege
8. Ayhan Bilge
 
2004 İBSK Summer Cup Open
16-17-18 Temmuz 2004
Time Out - İstanbul

1. Onur Demirkıran
2. Tolga Şişmanoğullar
3. Burak Natal
4. Önder Başak
5. Mehmet Kaya
6. Sevcan Kilci
7. Habib Doğan
8. Ayhan Bilge
 
2004 Federasyon Kupası
25-26-27 Haziran Eskişehir, Cosmic Bowling
BAYANLAR

1. Oytun Kurtkaya
2. Gülhan Aksular
3. Melani Özçakmak
4. Gülten Aydın
5. Mine Karakullukçu
6. Zerbab Göç
7. Banu Kanadlı
8. Emel Kartal

BAYLAR
1. Fahrettin Yeşilkaya
2. Yılmaz Ünal Baytar
3. Mithat Şiveliol
4. Davut Günsur
5. Kadir Kaya
6. Cengiz Aydın
7. M. Ali Tıkır
8. Murat Ergün


2004 Türkiye Kupası
28-29-30 Mayıs Ankara, Rollhouse
BAYANLAR

1. Sevcan Kilci
2. Hicran Erol
3. Meryem Küçük
4. Nuray Temel
5. Emel Aşkın
6. Duygu Gürkan
7. Neriman Catı
8. Berrak Kanadlı

BAYLAR
1. Gediz Ege
2. Habib Doğan
3. Mehmet Kaya
4. Celalettin Çakır
5. Tolga Şişmanoğullar
6. Naim Kırkpınar
7. Ö. Ayhan Bilge
8. Cahit Öztop


2003-2004 Türkiye Ferdi Ligi Sonuçları
A-BAYANLAR

1. Melani Özçakmak
2. Oytun Kurtkaya
3. Gülhan Aksular
4. Didem Kaplangı
5. Nigar Düzcan
6. Özcan Can
7. Mine Karakullukçu
8. Banu Kanadlı

A-BAYLAR
1. Mithat Şiveliol
2. Hakan Tangut
3. Burak Natal
4. İsmail Germi
5. Kadir Kaya
6. Latif Fidan
7. Vedat Aktaş
8. Fahrettin Yeşilkaya

B-BAYANLAR
1. Sevcan Kilci
2. Meryem Küçük
3. Ebru Acar
4. Demet Arat
5. Berrak Kanadlı
6. Gülsüm Kısa
7. Hicran Erol
8. Neriman Catı

B-BAYLAR
1. Mehmet Kaya
2. Habib Doğan
3. Gediz Ege
4. Erdem Candan
5. Önder Başak
6. Ö. Ayhan Bilge
7. Abdülrezzak Eryılmaz
8. Oysal Aslan
 
 
2004 TBSSD Ligin En İyileri Turnuvası
6-7-8 Şubat Konya, Masera

BAYANLAR
1. Gülsüm Kısa
2. Sevcan Kilci
3. Hicran Erol
4. Gülhan Aksular
5. Neriman Catı
6. Zerbab Göç
7. Duygu Gürkan
8. Oytun Kurtkaya

BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Yılmaz Ünal Baytar
3. Mehmet Kavadarlı
4. Mithat Şiveliol
5. Ö. Ayhan Bilge
6. Önder Başak
7. Tolga Şişmanoğullar
8. A. Mert Şensöz


2003 Dereceleri

2003 Kulüpler Kupası
26-27 Ekim Ankara, Rollhouse
Baylar

1. ABK - Ankara Bowling Kulübü
2. Denizli İl Spor
3. IBSK - İstanbul Bowling Spor Kulübü
Bayanlar
1. Gençlerbirliği Spor Kulübü
2. İstanbul Bowling Spor Kulübü
3. Ankara Bowling Kulübü

Summer Cup 2003 - III Bursa Open
6-7 Eylül Bursa, Rainbowl

1. Adem Güran
2. Ayhan Bilge
3. Gediz Ege
4. Çetin Gogen Alaca
5. Yılmaz Ünal Baytar
6. Mehmet Kaya
7. Nayim Kırkpınar
8. Sami Şenyurt

Summer Cup 2003 - II İstanbul Open
2-3 Ağustos İstanbul, Timeout

1. Habib Doğan
2. Mithat Şiveliol
3. Çetin Gogen Alaca
4. Önder Başak
5. Gediz Ege
6. Mehmet Kaya
7. Ali Kemal Sancak
8. Oğuz Özçelik

Summer Cup 2003 - I İzmir Open
7-8 Haziran İzmir, Planet

1. Habib Doğan
2. Çetin Gogen Alaca
3. Abdürrezzak Eryılmaz
4. Yılmaz Ünal Baytar
5.6. Ayhan Bilge, Ayhan İskenderoğlu
7.8. Mustafa Turgay, Gediz Ege

2002-2003 Türkiye Ferdi Ligi Sonuçları
A-BAYANLAR

1. Nuray Temel
2. Hicran Erol
3. Neriman Catı
4. İlknur Vural
5. Didem Açıkkaya
6. Şerife Eken
7. Derya Yelkenkaya
8. Oytun Kurtkaya

A-BAYLAR
1. Abdürrezzak Eryılmaz
2. Mustafa Merih Caner
3. Yusuf Ersöz
4. Erol Korkmaz
5. Şükrü Esendemir
6. Sefa Eraslan
7. Tufan Gürcan
8. Engin Akpınar

B-BAYANLAR
1. Ebru Acar
2. Ülkü Caner
3. Demet Arat
4. Gülsüm Kısa
5. Sevcan Kilci
6. Emel Aşkın
7. Çiğdem Aydın
8. Aylin Güre

B-BAYLAR
1. Habib Doğan
2. Naim Kırkpınar
3. Serkan Küçüktaşkın
4. Önder Başak
5. Mehmet Yaşar Kopuz
6. Çetin Gogen Alaca
7. Mehmet Kaya
8. Ayhan İskenderoğlu

2003 Federasyon Kupası
23-24-25 Mayıs Bursa, Rainbowl
Bayanlar

1. Hicran Erol
2. Neriman Catı
3. Emel Kartal
4. Nuray Temel
Baylar
1. Fatih Üreten
2. Abdülrezzak Eryılmaz
3. Önder Şanlı
4. Mustafa Karaçam

2003 Türkiye Kupası
25-26-27 Nisan İstanbul, Korukent
Baylar

1. Naim Kırkpınar
2. Habib Doğan
3. Serkan Küçüktaşkın
Bayanlar
1. Sevcan Kilci
2. Demet Arat
3. Gülhan Aksular

TBSSD 2003 Ligin En İyileri Turnuvası
12-12 Ocak İstanbul, Galleria
Baylar

1. Serkan Küçüktaşkın
2. Habib Doğan
3. Mehmet Kaya
4. Tolga Şişmanoğullar
Bayanlar
1. Gülsüm Kısa
2. Demet Arat
3. Ebru Acar
4. Hicran Erol


2002 Dereceleri

2002 Kulüpler Kupası
24-25 Ağustos Bursa, Rainbowl

Baylar
1. Form Bowling Spor Kulübü
2. Ankara Bowling Kulübü
3. Karşıyaka Bowling Spor Kulübü
Bayanlar
1. Marmara Bowling Spor Kulübü
2. Ankara Bowling Kulübü
3. İstanbul Bowling Spor Kulübü

2002 Federasyon Kupası
26-27-28 Mayıs Ankara, Rollhouse

Baylar:
1. Tolga Şişmaoğullar
2. Habib Doğan
3. Ö.Ayhan Bilge
4. Mehmet Ali Tıkır
Bayanlar:
1. Demet Arat
2. Banu Kanadlı
3. Berrak Kanadlı
4. Gülsüm Kısa

2002 Türkiye Kupası
25-26 Mayıs İzmir, Planet

Baylar
1. Naim Kırkpınar
2. Reşat Pektaş
3. Cengizhan Yetiş
4. Ö.Ayhan Bilge
5. Y.Ünal Baytar
Bayanlar
1. Ebru Acar
2. Ludmina Zhurba
3. Demet Arat
4. Gülseren Akbulut
5. Meryem Küçük

2001-2002 Türkiye Ferdi Ligi
Baylar
1. Mithat Şiveliol
2. Tolga Şişmanoğullar
3. Mehmet Kaya
4. Habib Doğan
5. Çetin Gogen Alaca
6. Y. Ünal Baytar
7. Mesut Baysal
8. Ö. Ayhan Bilge

Bayanlar
1. Demet Arat
2. Ebru Acar
3. Ludmina Zhurba
4. Ömür Mankalyalı
5. Sevcan Kilci
6. Özge Baydar
7. Gülsüm Kısa
8. Meryem Küçük